تصفيه آب نيمه صنعتی

تصفيه آب نيمه صنعتی

تصفيه آب نيمه صنعتی با ظرفيت 400 گالن تا سقف 800 گالن در روز  به روش (اسمز معکوس )عمل کرده که دارای  فيلترهای ممبران می باشد.فيلترهای ممبران توانايي تصفيه آب تا یکدهزام میکرون را دارند . با اين خاصيت می توان بسياری از آلودگی ها مانند ,نيترات,سرب .جیوه .ارسنیک و آلودگیهای شيميايي محلول در آب را بگيرد.
اين دستگاه شامل مراحل زير مي شود:

  1. فیلتر الیافی 5 میکرون 20 اینچ
  2. فيلتر کربن فعال پودري 20 اينچ
  3. فيلتر کربن بلاک 20 اينچ
  4. 4 عدد فيلتر ممبران 100 گالن
  5. فيلتر پست کربن اينلايني بزرگ

اما روش کار در اين دستگاه به اين صورت است که آب بعد از عبور از مراحل پيش تصفيه,توسط دو عدد پمپ تصفيه آب با فشار بالا وارد 4 ممبران شده و سپس آب به دو بخش تقسيم ميشود.بخشی ازآب  به پساب فاضلاب هدايت شده و بخش تصفیه شده به سمت مخزن .وبعد به پست کربن,و در نهايت شير آب هدايت می شود.

موارد استفاده دستگاه تصفيه آب نيمه صنعتي 400 گالن:

مهدکودک ها ,رستوران ها,مدرسه ها,کارگاه ها,بيمارستان ها,ادارجات و شرکتها

زمان تعويض فيلتر هاي دستگاه نيمه صنعتی:
توصيه مي شود که فيلترهاي سه مرحله اول اين دستگاه هر 6 ماه تعويض شود.در صورتيکه آب ورودي بيش از حد آلوده بود با تغيير رنگ فيلتر اليافی مرحله اول و يا افت فشار آب فيلترهای 3 مرحله اول تعويض مي شود.
فيلتر اصلي اين نوع دستگاه در صورت تعويض به موقع پیش فیلترها معمولا تا دو سال طول عمر دارند و فيلتر کربن نهايی می بايست هر يک سال يکبار تعويض شوند.

شرکت پاکاب 22 عرضه کننده انواع دستگاه تصفیه آب ,دستگاه تصفیه آب خانگی,تصفیه آب صنعتی با بالاترین کیفیت ممکن و مناسب ترین قیمت دستگاه تصفیه آب جهت خرید دستگاه تصفیه آب برای همگان با هر میزان بودجه ای.