دستگاه تصفيه آب سافت واتر

خرید دستگاه تصفیه آب

جهت خرید دستگاه تصفیه آب در صورتیکه نیار به راهنمایی و مشاوره دارید با همکاران ما تماس حاصل فرمائید.همکاران ما آمادگی هرگونه پاسخ گویی در این زمینه را داشته و همچنین در صورتیکه مدل محصول را می شناسید و به راهنمایی و مشاوره نیاز ندارید می توانید از دو طریق سقارش خود را ثبت کنید:

1.ثبت سفارش اینترنتی
شما مشتری گرامی می توانید سفارش خود را ثبت کرده و در سبد خرید خود اضافه کرده و سپس طی تماس تلفنی هماهنگی های لازم را جهت ارسال و نصب انجام دهید.
2. ثبت سفارش بصورت تلفنی
پس از تماس تلفنی و ارائه ی مشخصات خود از قبیل تلفن همراه و پابت,آدرس,مدل و نام دستگاه مورد نظر سفارش خود را ثبت کرده و پس از مدت کوتاهی از دفتر هماهنگی های لازم برای زمان ارسال و نصب تماس گرفته می شود.
سپس بعد از هماهنگی های لازم,دستگاه مورد نظر توسط خدمات فنی کارآزموده و مجرب نصب شده و میزان سختی آب قبل و بعد از تصفیه توسط دستگاه TDS meter مقایسه شده و صحت عملکرد آن به شما خریدار و مصرف کننده گرامی نشان داده می شود.
سپس فاکتور محصول به همراه کارت گارانتی تقدیم شما شده و وجه دریافت می شود.
جهت خرید دستگاه تصفیه آب در صورتیکه به مشاوره نیاز دارید با ما تماس حاصل فرمائید.همکاران ما آمادگی هر نوع پاسخ گویی در این زمینه را دارند.
دقت فرمائید با استفاده از سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و ثبت تمامی خدمات اعم از تعویض فیلتر ,نصب دستگاه,تعمیرات و عیب یابی,زمان تعویض فیلتر توسط اپراتور خدمات از طریق تماس تلفی یا پیامک به اطلاتان می رسد.

شرکت پاکاب 22 عرضه کننده انواع دستگاه تصفیه آب ,دستگاه تصفیه آب خانگی,تصفیه آب صنعتی با بالاترین کیفیت ممکن و مناسب ترین قیمت دستگاه تصفیه آب جهت خرید دستگاه تصفیه آب برای همگان با هر میزان بودجه ای.