دستگاه آب تصفیه کن

دستگاه آب تصفیه کن

دستگاه آب تصفیه کن از لحاط تصفیه به سه دسته کلی تقسیم می شوند:
دستگاه تصفیه آب خانگی
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
دستگاه تصفیه آب صنعتی
تمامی این دستگاه ها بر اساس ظرفیت و ابعادشان دسته بندی می شوند.
دستگاه تصفیه آب صنعتی فقط در صنعت و برای کاهش TDS و خنک کردن دستگاه های صنعتی و … استفاده می ود.
دستگاه تصفیه آب خانگی حداکثر توانایی تولید 600 لیتر آب تصفیه شده را دارا می باشد و دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی نیز توانایی تولید 1200 الی 000 لیتر آب تصفیه شده را در شبانه روز دارد.
این نوع دستگاه ترکیبی از دستگاه خانگی و صنعتی می باشد.ولی بیشتر به دستگاه تصفیه آب خانگی شباهت دارد.به طور مثال دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی دارای پیش تصفیه 20 میکرون,4 عدد فیلتر ممبران 100 گالن,دارای مخزن آب 40 لیتری و 4 پمپ می باشد.
از دستگاه تصفیه نیمه صنعتی بیشتر در کارگاه های کوچک,دانشگاه ها و مدارس استفاده می گردد.دستگاه تصفیه آب صنعتی نیز روزانه بیش از پنج هزار لیتر آب را در شبانه روز تصفیه می کند.

آب خروجی از دستگاه تصفیه آب کاملا خالص و مطابق با استانداردهای آب شرب می باشد.بهترین راه برای داشتن اب مصرفی گوارا و سالم استفاده از دستگاه تصفیه آب است.
دستگاه های تصفیه آب خانگی موجود در بازار از لحاظ فیلتر و ظاهر دستگاه شبیه به یکدیگرند ولی از لحاظ کیفیت با یکدیگر تفاوت بسیاری دارند . همین تفاوت باعث تفاوت کیفیت آب خروجی از دستگاه تصفیه می شود.
در انتخاب دستگاه تصفیه آب دقت زیادی به خرج دهید زیرا این دستگاه ارتباط مستقیمی با سلامتی شما دارد.دستگاه تصفیه آب خانگی استاندارد دارای تاییدیه سازمان جهانی دارو و بهداشت می باشد.

شرکت پاکاب 22 عرضه کننده انواع دستگاه تصفیه آب ,دستگاه تصفیه آب خانگی,تصفیه آب صنعتی با بالاترین کیفیت ممکن و مناسب ترین قیمت دستگاه تصفیه آب جهت خرید دستگاه تصفیه آب برای همگان با هر میزان بودجه ای.