دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی

جهت تصفیه آب از انواع مختلف این دستگاه,صنعتی و خانگی استفاده می شود.
تصفیه آب با استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی در محل مصرف با توجه به تکنولوژی آن و بعد از گذراندن مراحل مختلف صورت می گیرد که باعث افزایش اکسیژن آب و کاهش املاح معدنی و مواد مضر می شود.
دستگاه تصفیه آب خانگی از لحاط سیستم تصفیه دارای انواع مختلفی می باشد که مصرف کننده با در نظر گرفتن کیفیت آب محل زندگی خود می توانند این دستگاه را انتخاب کنند که در سیستم تصفیه,نوع فیلتر و تعداد آن,امکانات دستگاه متفاوت می باشند.
برخی ازین دستگاه ها مانند نوع خانگی آن با استفاده از تکنولوژی اسمز معکوس دارای چند فیلتر شامل فیلتر کربن فعال ,فیلتر الیافی,فیلتر اسمز معکوس بوده و برخی دیگر از دستگاه ها با استفاده از روش فیتراسیون آب را تصفیه می کنند.
مراحل تصفیه آب در دستگاه تصفیه آب خانگی

 1. فیلتر الیافی پلی پروپیلن
  فیلتر 5 میکرون از الیاف مصنوعی پلی پروپیلن تهیه شده که الیاف این فیلتر فشرده شده و لابلای الیاف منافذی به قطر 5 میکرون طراحی شده است.کارایی این فیلتر به این صورت است که با عبور آب از فیلتر ذرات معلق بزرگتر از 5 میکرون درون آب مانند گل و لای,زنگ لوله و شن و ماسه حذف می شود.
 2. فیلتر کربن پودری
  در مرحله دوم فیلتر کربن فعال در دستگاه های تصفیه آب خانگی قرار دارد . در این مرحله گازهای شیمیایی محلول در آب,کلر,مواد شیمیایی آلی,آفت کش ها,تری هالومتان ها,طمع و بوی نامطبوع آب از بین می رود.
 3. فیلتر کربن بلاک
  این فیلتر کارایی مشابه فیلتر 5 میکرون مرحله اول را در دستگاه های تصفیه آب خانگی دارد با این تفاوت که تصفیه آب در این مرحله دقیق تر صورت می گیرد.زیرا ذراتی که در مرحله اول حذف نشده باشند در این مرحله حذف می شوند.
 4. فیلتر ممبران
  از مراحل بسیار مهم و فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی ,تصفیه اسمز معکوس است.ساختار فیلتر این مرحله ناخالصی های محلول در آب را از بین میبرد.
  فیلتر در روش اسمز معکوس قادر به از بین بردن املاح آب 90 تا 98% است.در این مرحله آرسنیک,نیترات,سرب و سایر ناخالصی های آب و فلزات سنگین مضر را از بین می برد و آبی گوارا و سالم را برای خوردن آماده می کند.
 5. فیلتر پست کربن
  فیتر از جنس کربن ,مرحله آخر دستگاه تصفیه آب خانگی محسوب می شود.دانه های کربن داخل این فیلتر طعم و بوی نامطبوع آب را به طور کامل از بین می برند.

شرکت پاکاب 22 عرضه کننده انواع دستگاه تصفیه آب ,دستگاه تصفیه آب خانگی,تصفیه آب صنعتی با بالاترین کیفیت ممکن و مناسب ترین قیمت دستگاه تصفیه آب جهت خرید دستگاه تصفیه آب برای همگان با هر میزان بودجه ای.