دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب aqua best

آکوا استار یک برند کانادایی بوده که محصولات آن در تایوان تولید و بسته بندی می شوند.این دستگاه از سیستم اسمز معکوس استفاده می کند.این فرآیند بسیار دقیق بوده و همچنین مورد تایید سازمان بهداشت جهانی می باشد که مولکول های آب را غربال نموده و مولکولهای اشباع نشده را ار مولکول های اشباع شده جدا می کند.
این دستگاه معمولا در آشپزخانه نصب می شود و میتواند آلودگی های احتمالی,کلر و نیترات, بو و طعم مزه احتمالی آب را حذف کرده و سختی آب را به میزان چشم گیری کاهش دهد.
این دستگاه دارای 6 مرحله تصفیه کامل می باشند.محفظه های 1 تا 3 دستگاه تصفیه آب آکوا دارای دو اورینگ است که باعث می شود احتمال نشتی آب کم شده و آب بندی بسیار آسان تر شود.
ویژگی برتر دستگاه تصفیه آب aqua best پمپ قدرتمند آن است که فوق العاده کم صدا و پر توان بوده که باعث می شود حتی در آبهایی با سختی بالا بتوان براحتی فشار لازم را برای غشاء ممبران فراهم کند.
بنابراین برای مکان های پر مصرف مانند مساجد, ادارات و بانکها می توان براحتی با ارتقاء فیلتر ممبران ظرفیت اب خروجی را بالا برد.
از دیگر برتری های دستگاه تصفیه آب آکوا فیلترهای با کیفیت ساخت کمپانی آمریکانیی می باشد.همچنین شیر برداشت این نوع دستگاه از نوع اهرمی بلند است که ضمن زیبایی خاص برداشت آب را بسیار اسانتر می کند.
مخزن این دستگاه 4 گالن است و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد و کیفیت آب ذخیره را برای مئا طوانی حفظ می نماید.

مزایای دستگاه تصفیه آب aqua best:

  • پمپ بی صدا و بسیار قدرتمند
  • فیلترهای بسیار با کیفیت
  • محفظه های دو اورینگه
  • کیفیت بالای قطعات استفاده شده

شرکت پاکاب 22 عرضه کننده انواع دستگاه تصفیه آب ,دستگاه تصفیه آب خانگی,تصفیه آب صنعتی با بالاترین کیفیت ممکن و مناسب ترین قیمت دستگاه تصفیه آب جهت خرید دستگاه تصفیه آب برای همگان با هر میزان بودجه ای.