دستگاه تصفیه آب

قیمت دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب انواع مختلفی داشته و بهترین نوع آن دستگاه هایی است که با روزش اسمز معکوس عمل کند.دستگاه های با این روش حتما دارای پمپ ,مخزن و شیرهای برقی می باشد و با تصفیه آب شش مرحله ای تفاوت دارد.
دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای دارای دو نوع بوده و نوع تقلبی آن تقریبا نصف قیمت نوع اصلی آن قیمت دارد.
در واقع قیمت این این دستگاه ها به عوامل مختلفی از جمله :

  1. نوع فیلترهای بکار رفته در دستگاه
  2. تعداد فیلترها
  3. کیفیت قطعات دستگاه
  4. شکل ظاهری محصول

بستگی دارد.اولین موردی که سبب اختلاف قیمت می شود نوع سیستم تصفیه می باشد.بسیاری از دستگاه های موجود در بازار که با نام های 5 یا 6 مرحله عرضه می شوند از سیستم اسمز معکوس برای تصفیه استفاده نمی کنند.
بنابراین حتما توجه کنید که دستگاه مورد نظر شما از چه سیستمی استفاده می کند.دستگاههایی که از سیستم اسمز معکوس استفاده نمی کنند دارای قیمت بسیار پایین تری هستند.
عامل بعدی که می تواند روی قیمت موثر باشد کیفیت قطعات و فیلترهای به کار رفته است.معمولا طول عمر قطعات و فیلترهای دستگاه تصفیه آب بی کیفیت کمتر از چند ماه است و مصرف کنندگان بعد از گذشت چند ماه مجبور به تعویض آن می شوند.بنابراین حتما توجه کنید که دستگاه تصفیه آب دارای استاندارد NSF باشد.
از دیگر عوامل تاثیر گذاربر قیمت دستگاه تصفیه آب امکاناتی است که بروی دستگاه اضافه شده است.
تصفیه آب پاکاب یکی از شرکت های قدرتمند در صنعت تصفیه آب بوده که از ابتدا با تولید برخی قطعات و مونتاژ دستگاه تصفیه آب وارد این عرصه شده است و سعی نموده که طیف وسیعی از مدل های مختلف را برای عرضه به مشتریان گرامی تهیه نماید تا خریداران و مصرف کنندگان با هر توان مالی و هر میزان بودجه ای در این زمینه هزینه کنند.
مزیت اصلی محصولات ما حفظ قیمت تولید,ونتاژ و فروش مناسب است.هم چنین کیفیت بالا در کنار قیمت بسیار مناسب از دیگر مزایای تصفیه آب پاکاب 22 می باشد.

شرکت پاکاب 22 عرضه کننده انواع دستگاه تصفیه آب ,دستگاه تصفیه آب خانگی,تصفیه آب صنعتی با بالاترین کیفیت ممکن و مناسب ترین قیمت دستگاه تصفیه آب جهت خرید دستگاه تصفیه آب برای همگان با هر میزان بودجه ای.